Hocalarımız

ali-cit-turkce

Ali Çit - Türkçe

Ali Çit, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olup Ankara Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlamıştır. Ankara’da Karacan Akademide, Sibel Aydın Akademide, Tasarı Eğitim Kurumlarında DGS, ALES, KPSS, YKS alanlarında Türkçe, Edebiyat ve Sözel Mantık dersleri vermiştir. Çeşitli yayınlarda yazarlık ve editörlük yapmaktadır. Hâlen Tasarı Eğitim Kurumları Ankara şubesinde görev yapmaktadır.

merve-kaya-matematik

Merve Kaya - Matematik

Başkent Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Ankara’da Tasarı Eğitim Kurumlarında çalışmaktayım. Ek olarak birçok online eğitim platformunda  derslere girmekteyim. Aktif olarak KPSS’ye yönelik yayın yazarlığı yapmaktayım.

berk-ekici-dilbilgisi

Berk Ekici - Dil Bilgisi

1987 yılında Ankara’da doğdu. 2008 yılında Gazi Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümünü bitirdi.  Aslen Elâzığlı olan Berk Hoca, azim ve öz güvenin başarıyı yakalamada en önemli anahtarlar olduğunu düşünmektedir. Mesleğinde 14. yılını kutlayan hocamızın uzmanlık alanı Türkçenin kronolojik süreçte geçirdiği tüm aşamalardır çünkü dilin bir bütünden oluştuğunu düşünmektedir. Yüksek sesle ders anlatmayı seven hocamızın ÖSYM sınavlarına yönelik hazırladığı birçok yardımcı kaynak vardır. Eş zamanlı olarak devam eden disiplinler arası bir akademik hayatı bulunmaktadır. Birçok ulusal ve uluslararası dergide makalesi yayımlanmıştır. Sınavlara yönelik tahmin dersleriyle tam isabet yakalayan Berk Hoca, aynı zamanda eğitim koçluğu da yapmaktadır.

erhan-aydin-cografya

Erhan Aydın - Coğrafya

Erhan Aydın Atatürk Üniversitesi Coğrafya bölümünden mezun olup, Selçuk Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. Ankara’da Yedi iklim Akademi, Kampüs Akademi, Pegem Akademi, Benim Hocam Akademi kurumlarında derslere girmiş, hala Benim Hocam Akademi ve Pegem Akademi’de aktif olarak çalışmaktadır. Bunların yanı sıra çeşitli online eğitim platformlarında derslere girmektedir. Ayrıca aktif bir şekilde KPSS’ye yönelik yayın yazarlığına ve yayın editörlüğüne devam etmektedir.

fatih-gunduz-tarih

Fatih Gündüz - Tarih

Fatih Gündüz İstanbul Üniversitesi Tarih bölümünden mezun olup, İstanbul Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. Ankara’da Yediiklim Akademi,Beyazkalem Akademi, Pegem Akademi, Benim Hocam Akademi kurumlarında derslere girmiş, hala Benim Hocam Akademi ve Pegem Akademi’de aktif olarak çalışmaktadır. Bunların yanı sıra çeşitli online eğitim platformlarında derslere girmektedir. Ayrıca aktif bir şekilde KPSS’ye yönelik yayın yazarlığına ve yayın editörlüğüne devam etmektedir.

taskiner-yalman-vatandaslik

Taşkıner Yalman - Vatandaşlık

2007 yılında Erciyes Üniversite İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünden mezun oldu. Meslek hayatına 2008 yılında A grubu yayın editörü olarak başladı. Aynı yıl A grubu hukuk ve vatandaşlık dersleri vermeye başladı. 2010 yılı itibarıyla ders anlatımının yanı sıra yayın koordinatörlüğü görevlerinde bulundu. Halen A grubu hukuk ve vatandaşlık dersleri vermeye devam etmektedir. Ayrıca eğitim kurumu yöneticiliği ve eğitim kurumu danışmanlığı faaliyetlerinde bulunmaktadır.