Hakkımızda

Vize Yayıncılık

Vize Yayıncılık 15 yıllık yayıncılık deneyimini, birikimini ve arşivini artık dikey geçiş sınavı düzeyinde E-VİZE kurs markasıyla sizlere sunuyor.

Mezun olan öğrencilerimizin, üniversitelerdeki akademisyenlerimizin ve dersane öğretmenlerimizin deneyimlerinden yararlanarak uzaktan eğitim kursumuzu hayata geçirdik. Ayrıca siz sevgili öğrencilerimizin önerileri, taleple ve katkılarıyla yöntemimizi belirledik. Sonuçta DGS kursumuzu uzaktan canlı interaktif ders yöntemiyle sunabilmekteyiz.

Ön lisans mezunlarımızın birçoğunun başarısına kitap ve kaynaklarımızla destek olduk. Bizimle tanışanlar bilirler ki biz öğrencimize müşteri gözüyle değil, aynı alanı paylaştığımız birer paydaş gözüyle bakıyoruz. Sunduğumuz DGS hizmetimizin teması da bu yaklaşım üzerine kurulmuştur.

Günümüzde bilgiye erişim ve eğitim hizmetleri dünyada olduğu gibi bizim ülkemizde de yoğun bir şekilde teknolojinin sunduğu elektronik mobil, okuma, izleme ve interaktif katılma yöntemleri ile gelecekte başarıya ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Biz e-VİZE Kurs olarak, bütün bu e-yöntemlerin gelişmiş sistemlerini kullanarak, dikey geçiş sınavına DGS’ye hazırlığı uzaktan canlı eğitimle sunmaktayız.

Hacettepe Teknokent’te faaliyet gösteren uzaktan eğitim teknolojileri konusunda uzman ETGi GrupVeduBox firmasının desteğiyle, en yüksek teknolojilerle Uzaktan DGS Hazırlık Sistemimiz sizin her yerden derse katılmanızı sağlayabilmektedir.

PEKİ UZAKTAN CANLI EĞİTİM NEDİR?

Bildiğimiz dershanecilikten farkı ve avantajları nelerdir?

Uzaktan eğitim, aslında adının tersine, uzakları yakın eden bir sistemdir. Yani dershaneyi, dersi, hocayı, size getiren; evinizde, yurdunuzda oturduğunuz kafede olduğunuz her yerde DGS’ye bilgisayarınızla, tabletinizle ve cep telefonunuzla hazırlanmanızı sağlayan bir sistemdir.

Uzaktan eğitim sistemi sayesinde artık kurs ya da dershaneye yürümeye, dolmuş ya da otobüs te zaman ve enerji harcayıp ücret ödemeye, gerek kalmayacak.
Sunduğumuz uzaktan eğitim yöntemi ile teknolojiyi kullanarak sizin eğitiminize ve mesleki gelişiminize önemli katkıda bulunacağımızı göreceksiniz.

e-Vize Online DGS Kursu, Online Dgs Matematik, Dgs Soruları, Dgs Konuları, dgs kurs fiyatları, Dgs Hazırlık Videoları